משכנתא בריבית קבועה לא צמודה

מחפשים יציבות בהחזר המשכנתא? יש לנו פתרון בשבילכם!

משכנתא בריבית קבועה לא צמודה היא המשכנתא היציבה ביותר מבחינת מסלולי הריבית הקיימים היום והיא מאפשרת לכם לדעת מראש מה סכום התשלום החודשי של תשלומי החזר המשכנתא שלכם. היתרון המשמעותי במסלול משכנתא בריבית לא צמודה בא לידי ביטוי באי התלות של סכום המשכנתא החודשי במשתנים כלכליים ופיננסים כגון שינוי ריבית בנק ישראל או שינוי מדד המחירים לצרכן. חשוב לבדוק את מסלולי הריבית הקבועה הלא צמודה בהתאם ליכולות הכלכליות העתידיות שלכם מכיוון שבמסלולים הללו הריבית היא גבוהה מאשר במסלולים אחרים ללקיחת משכנתא.

ייעוץ משכנתאות מקצועי

ישנם 5 מסלולי משכנתא עיקריים וחשוב שיהיה לכם את הידע הנדרש בכדי לעשות את הבחירה הנכונה. האם משכנתא במסלול ריבית קבועה לא צמודה תתאים לכם? על מנת לבדוק זאת מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי של יועץ משכנתאות מנוסה. ייעוץ המשכנתאות כולל ליווי אישי לפגישות שלכם עם נציגי הבנק בכדי לבחון את המסלולים המוצעים לכם ואת הריביות הקיימות. תכנון המשכנתא כולל גם תכנון לעתיד, כאשר למעשה תדרשו לשלם על לקיחת ההלוואה החזר חודשי לתקופה ארוכה וממושכת. על מנת שתוכלו לעמוד בהחזרי התשלום למשכנתא, יש צורך בבניית תמהיל משכנתא המותאם לצרכים שלכם ויכול לעמוד בהכנסות העכשוויות והעתידיות שלכם. מסלולים נוספים ללקיחת משכנתא הם מסלול משכנתא בריבית פריים, מסלול משכנתא צמוד למדד המחירים לצרכן בריבית קבועה, מסלול משכנתא בריבית משתנה צמודה למדד ומסלול משכנתא צמודה למטבע היורו או הדולר. מסלול משכנתא עם ריבית קבועה לא צמודה הוא המסלול היציב ביותר כאמור מבחינת הסכום החודשי להחזר והוא מאפשר לכם לדעת את יתרת החוב בזמן אמת. בנוסף לכך, יתרת התשלום להחזר פוחת בכל חודש מכיוון שאין הצמדה למדד המחירים לצרכן אשר יכול להעלות את סכום ההחזר במידה והוא עולה.

בניית תמהיל משכנתא מותאם אישית

תמהיל משכנתא המותאם ליכולות הכלכליות שלכם יכול להוות בסיס להתנהלות כלכלית נכונה ויעילה בשנים הבאות. תמהיל המשכנתא האופטימלי שהיה רלוונטי לפני שנה, כבר לא רלוונטי היום ולכן ישנה חשיבות רבה בהתייעצות עם יועץ משכנתאות מקצועי לבניית תמהיל המשכנתא הרלוונטי אליכם, בתנאים העדכניים ששוק המשכנתאות מאפשר לכם כיום. תמהיל המשכנתא הוא אישי ומותאם באופן ספציפי לצרכים וליכולות הכלכליות שלכם. התמהיל הנכון נותן פתרון הולם לצרכים הכלכליים והפיננסיים שלכם בטווח הקרוב והרחוק עד ליום בו תחזירו את כל תשלומי המשכנתא לבנק. בתמהיל המשכנתא שלכם יקבע ההחזר החודשי ולכן חשוב לדעת ממה מורכב ההחזר החודשי של המשכנתא על מנת להבין את המשמעויות של כל מסלול המוצע לכם בבנק. החזר הלוואת המשכנתא מורכב מ-2 מרכיבים עיקריים: תשלום החזר על הריבית שהצטברה על הסכום שקיבלתם (הקרן) ותשלום החזר על הקרן עצמה. במסלולי משכנתא משתנים, היחסים בין החזר הקרן והחזר הריבית עלולים להשתנות בכל חודש ואם ישנו שינוי במדד אז גם במקרה זה יהיה שינוי בסכום ההחזר החודשי בצירוף 2 המרכיבים.

ייעוץ מקצועי ללקיחת משכנתא בריבית קבועה לא צמודה

אם אתם מתלבטים לגבי משכנתא בריבית קבועה לא צמודה, זה הזמן שלכם לפנות לייעוץ משכנתאות מקצועי. אמון משכנתאות מציעים לכם יועץ משכנתאות מנוסה ומיומן, חבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות, אשר ילווה אתכם לאורך כל התהליך מול הבנקים עד לאישור הסופי להלוואת המשכנתא שלכם. יחד עם צוות יועצי המשכנתאות של אמון משכנתאות, תוכלו לבחון את כל 5 מסלולי המשכנתא הקיימים ולבחור את המסלול המתאים ביותר עבורכם עם ראייה לטווח ארוך לעתיד הפיננסי שלכם בשנים הבאות.

Ⓒ כל הזכויות שמורות לאמון משכנתאות

נושאים נוספים:

מדד תשומות הבנייה

מדד תשומות הבנייה מודד את שינוי עלות "סל המוצרים" המשמשים לבנייה של בתי מגורים ומייצג את עלויות הבניה של קבלנים. האם ניתן לצמצם את התשלום? כן.

קרא עוד »

מדד המחירים לצרכן

מהו מדד המחירים לצרכן? מתי מתפרסם המדד? ואיך הוא משפיע באופן ישיר על עלות המשכנתא והאם כדאי לשלב מסלולים צמודי מדד במשכנתא?

קרא עוד »
דילוג לתוכן