מאמרים

מדד תשומות הבנייה

מדד תשומות הבנייה מודד את שינוי עלות "סל המוצרים" המשמשים לבנייה של בתי מגורים ומייצג את עלויות הבניה של קבלנים. האם ניתן לצמצם את התשלום? כן.

קראו עוד »

מדד המחירים לצרכן

מהו מדד המחירים לצרכן? מתי מתפרסם המדד? ואיך הוא משפיע באופן ישיר על עלות המשכנתא והאם כדאי לשלב מסלולים צמודי מדד במשכנתא?

קראו עוד »

תמהיל משכנתא

תמהיל משכנתא הוא שילוב של מספר הלוואות (מסלולים), המרכיבות לנו הלוואת משכנתא.

זכרו: אין תמהיל לא טוב, יש תמהיל שלא מותאם עבורך.

קראו עוד »

אישור עקרוני למשכנתא

מהו אישור עקרוני למשכנתא אישור עקרוני זה בעצם אישור שהבנק נותן לנו לטובת העמדת הלוואת המשכנתא. בכל זאת, לא מדובר בהלוואה מסחרית רגילה.. במידה והנכס שבחרת לקנות הוא בעלות של

קראו עוד »
יועץ משכנתא

הוצאות נלוות למשכנתא

ישנן הוצאות נלוות שעלינו לקחת בחשבון ואלו הוצאות שהבנק לא מממן לנו בעת נטילת המשכנתא וצריכות להילקח בחשבון כחלק מהכסף שאנחנו "מביאים מהבית"

קראו עוד »

המדריך למשכנתא – מבוא

המדריך המלא למשכנתא – ברוכים הבאים: שלום, הגעת למדריך המלא למשכנתא שירכז את המידע החשוב והבסיסי ביותר בתחום המשכנתאות.  אם הגעת לשלב חיפוש המידע, אז כנראה שכבר מצאת את הנכס

קראו עוד »

משכנתא הפוכה- לגיל השלישי

משכנתא הפוכה לגיל השלישי היא פתרון אפשרי עבור בעלי נכס בני 60 ומעלה,  ששילמו את המשכנתא שלהם ויכולת ההכנסה שלהם השתנתה ומצריכה הכנסה נוספת או תזרים כספי חד פעמי. ניתן

קראו עוד »

משכנתא לכל מטרה

משכנתא לכל מטרה, כשמה כן היא – לכל מטרה: שיפוץ, לימודים, חתונה של הילדים ועוד…

בשונה מהלוואה לרכישת נכס לדיור בו הכסף מועבר לקבלן / למוכר הנכס, את הכסף של הלוואה לכל מטרה הלקוח יקבל ישירות אל חשבון הבנק שלו.

קראו עוד »

מחזור משכנתא

מחזור משכנתא הוא הליך בו אנחנו מבקשים לעצור את המשכנתא הנוכחית או חלק ממנה ובמקומה להעמיד הלוואת משכנתא חדשה וזאת על מנת לשפר את התנאים של המשכנתא הנוכחית.

קראו עוד »
משכנתא חדשה

משכנתא חדשה

מי מאיתנו לא חלם מגיל קטן להקים בית ומשפחה?
להקים בית שהוא שלך ולגור בו עם המשפחה שלך – זה גם לחיות את החלום.

קראו עוד »
דילוג לתוכן