ייעוץ משכנתא פרטי

ייעוץ משכנתא פרטי – האם הוא עדיף ולמה

לקיחת משכנתא זה צעד מאד גדול בחייהם של מרבית האזרחים במדינה, והצעירים בפרט. בעצם אנו לוקחים הלוואה לא קטנה בעבור רכישת בית חלומותינו וכעת יהיה עלינו לשלם באופן חודשי, סכום שסוכם מראש עד לפירעונו. היות ואכן מדובר בסכומים גדולים, לא כל עסקה תמיד תהיה משתלמת עבורנו ולעיתים נמצא שאנחנו אבודים בין כל המושגים, לבין מציאות מצבנו הכלכלי. בדיוק בגלל זה אנחנו צריכים ייעוץ משכנתא פרטי. 

מהם תפקידיו של יועץ משכנתא

יועץ המשכנתא שלנו אמור לעזור לנו בתחומים הבאים ועוד רבים אחרים לצדם:

בניית תמהיל

מטרתו להרכיב עבורכם את כלל מסלולי המשכנתא הכדאיים ביותר ביחס למצבכם הכלכלי, על מנת לחסוך כסף, ובהתאם לאפשרויות המורשות על יד בנק ישראל.

בניית תכנית

משכנתא צריכה להיות מותאמת למצב הכלכלי הנוכחי שלנו, אבל גם ביחס לצפי העתידי, היות והיא תלווה אותנו לאורך שנים. לכן, היועץ יעזור לבנות תכנית כלכלית שבעזרתה נדע כיצד להחזיר נכון את הכסף, בלי ליפול למצב כלכלי רעוע.

תקשורת מול המלווה

יועץ מקצועי יוכל לבצע עבורנו משא ומתן מול הגוף המלווה ויוכל להשיג עבורנו את העסקה המשתלמת וההוגנת ביותר. כמו כן, הוא יוכל לסייע לנו בכל הקשור לחתימות ולאישורים הנדרשים.

למה יועץ פרטי עדיף על בנקאי

חשוב להבדיל ייעוץ משכנתא פרטי מייעוץ שנקבל אצל הגוף המלווה. זכרו כי אכן נוכל לקחת יועץ מהבנק, אבל לא בהכרח טובתינו נמצאת בראשית סדר העדיפויות שלו, אלא דווקא אלו של הגוף עבורו הוא עובד. לעומת זאת, יועץ משכנתאות מומלץ בפתח תקווה, שפועל באופן פרטי, הוא יועץ אובייקטיבי ורווחתנו תהיה בעדיפות ראשונה אצלו. 

איפה נמצא ייעוץ משכנתא פרטי

נוכל למצוא יועץ משכנתאות מומלץ בראשון לציון, או יועץ משכנתאות מומלץ בפתח תקווה והאזור, במסגרת שירותי חברת אמון משכנתאות. החברה הוקמה לשם מתן עזרה וסיוע לכל אדם המחפש לקחת משכנתא, אבל באופן, שקוף ברור וחכם. עם ייעוץ משכנתא פרטי של אמון , נוכל לדעת שאנחנו מבצעים עסקה טובה ובטוחה.

לסיכום

אם נחפש יועץ משכנתאות מומלץ בראשון לציון, כדאי לנו לבחור יועץ פרטי ולא בנקאי, לשם האובייקטיביות. יועץ פרטי של אמון משכנתאות יוכל לבנות עבורנו תמהיל, תכנית החזר, ואף למצוא לנו חוזה הוגן.

Ⓒ כל הזכויות שמורות לאמון משכנתאות

נושאים נוספים:

מדד תשומות הבנייה

מדד תשומות הבנייה מודד את שינוי עלות "סל המוצרים" המשמשים לבנייה של בתי מגורים ומייצג את עלויות הבניה של קבלנים. האם ניתן לצמצם את התשלום? כן.

קרא עוד »

מדד המחירים לצרכן

מהו מדד המחירים לצרכן? מתי מתפרסם המדד? ואיך הוא משפיע באופן ישיר על עלות המשכנתא והאם כדאי לשלב מסלולים צמודי מדד במשכנתא?

קרא עוד »
×
דילוג לתוכן